Πρόγραμμα Αγώνων Ποδοσφαίρου Σαββατοκύριακου

ΣABBATO 21/5/2022
ΑΝΔΡΙΚΟ
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΠΣΑ
PLAY OFF Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ Κ16
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ


Ε.Π.Σ.Α.
ΠΑΡΙΣ ΠΑΤΣΙΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ Κ-15
2007-2008
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ – ΑΓΩΝΕΣΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΕΠΟ 12:45ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ

ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΤΙΔΗΣ
ΠΑIΔΙΚΟ Κ-15-2
2007- 2008 -2
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κ13 2009
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΕΠΟ18:30ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

RESPECT CUP- ONE YEAR TROPHY
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
K12 2010-11
ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ/ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΗΣ
Κ-11 2011-12
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΕΠΟ13:00ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ/
ΤΟΛΗΣ ΔΑΤΣΩΛΗΣ
Κ-9 2012
ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΕΠΟ12:15ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ/ΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
Κ 9 ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ
ΠΑΤΣΙΟΣ
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΕΠΟ 12:15ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ

RESPECT/ ΠΑΡΙΣ ΠΑΤΣΙΟΣ
Κ-8 2014
ΤΡΤ-ΠΕΜ 5:00-6:00
ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
LIDL11:00ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
Κ -7 2015
ΔΕΥΤ-ΠΑΡ
ΤΟΛΗΣ ΔΑΤΣΩΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
LIDL12:00-ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ / ΔΑΤΣΟΛΗΣ
Κ-5-6 2016-2017
ΤΕΤ-ΣΑΒ
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
LIDL10:00ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/5/2022
ΑΝΔΡΙΚΟ
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΕΠΣΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ Κ16
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΠΑΤΣΙΟΣ ΠΑΡΙΣ
Κ-15 2007-8

ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-RESPECT/
ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΤΙΔΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Κ15-2
2007-8-2
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
K13 2009-10
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
Κ-12 2010-11
ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΗΣ
FUTSAL 5X5
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
RESPECT/
ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΗΣ
Κ11 2011-2012
ΤΟΛΗΣ ΔΑΤΣΩΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-

ΤΟΛΗΣ ΔΑΤΣΩΛΗΣ
Κ10 - 2012
ΤΡ-ΠΕΜ 6-7
ΧΑΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-
ΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
Κ9 2013 ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ
ΔΕΥΤ-ΤΕΤ-
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΑΡΙΣ ΠΑΤΣΙΟΣ
Κ-8 2014
ΤΡΤ-ΠΕΜ 5-6
ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
Κ7 15
ΔΕΥΤ-ΠΑΡΑΣ 5-6
ΤΟΛΗΣ ΔΑΤΣΩΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΦΙΛΙΚΟΣ
K5- Κ6 2016-2017
ΤΕΤΑΡΤΗ-ΣΑΒΒΑΤΟ
ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ#colspan
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΒΑΣ. ΚΑΛΛΙΓΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΟΜΑΔΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-